Česká republika

1.11.2019 - Slavnostní akce na Žofíně organizované Nedoklubkem

Mezinárodní den předčasně narozených dětí připadá sice až na 17. listopad, ale letos jsme se připojili k tradiční akci organizované Nedoklubkem a slavili o něco PŘEDČASNĚ, a to 1. listopadu 2019 na Žofíně v Praze.

Slavnostní akce na Žofíně byla pod záštitou ministra zdravotnictví Mgr. at Mgr. Adama Vojtěcha, MHA a předsedy Senátního výboru pro zdravotnictví a sociální politiku MUDr. Lumíra Kantora, Ph.D. Odborná konference pak navíc byla pod záštitou prezidentky České asociace sester PhDr. Martiny Šochmanové, Ph. D., MBA.

V dopoledních hodinách proběhla Odborná konference, tentokrát na téma: Evropské standardy péče o novorozence, Nursing now, etika v neonatologii a Vývojová péče.

Pro rodiče a jejich předčasně narozené děti byl připraven bohatý program a spousta dárků v rámci odpoledního setkání rodin.

Večer proběhlo slavnostní vyhlášení cen Purpurového srdce osobnostem české neonatologie.

Děkujeme organizaci Nedoklubko za veškerou činnost v podpoře rodičů i profesionálů v rámci neonatologie. Děkujeme přímo také všem neonatologickým centrům v zemi, kde pečují o předčasně narozená nebo nemocná miminka.
Oslavy Světového dne upozorňují na problematiku předčasného porodu a nám je ctí, že můžeme být součástí těchto oslav. Další akce proběhnou také ještě v průběhu listopadu.

Žofín 2019 Žofín 2019 Žofín 2019 Žofín 2019 Žofín 2019 Žofín 2019 Žofín 2019 Žofín 2019


4.10.2019 - Pracovní dny dětské gastroenterologie a výživy

Na sympoziu v rámci Pracovních dní dětské gastroenterologie a výživy v Doksech představil Luc Van Audenhove ze společnosti Avanos gastroenterologické portfolio, především vyživovací knoflík MIC-KEY* a Corfolo PEG, které Vygon Czech Republic nově zastupuje. Na stánku jsme se pak zaměřili na prezentaci kompletního portfolia pro podání enterální výživy, zahrnujícího také bezpečnostní systémy NUTRISAFE 2 a NUTRIFIT, včetně pump pro enterální výživu Easylit a Easymoov, vhodných pro domácí i nemocniční použití.

Naším hlavním cílem je spokojené a dobře živené dítě!


Doksy Doksy Doksy Doksy Doksy Doksy Doksy

30.9.2019 - Společnost Vygon Czech Republic je nyní partnerem spolku Nedoklubko!

Nedoklubko sdružuje a podporuje rodiny předčasně narozených dětí (již 17 let). Spolupracuje se všemi perinatologickými centry a Českou neonatologickou společností ČLS JEP, podporuje sdílení příběhů a zkušeností rodičů, informuje veřejnost o problematice předčasného porodu, organizuje akce s cílem podpořit rodiče a perinatologická centra, jsou zakládajícím členem mezinárodní organizace EFCNI (European Foundation for the Care of Newborn Infants).
Péče o předčasně narozené děti je také jednou z hlavních specializací Vygonu. Spolupráce s odborníky z řad neonatologie a pediatrie a také spolupráce s organizací EFCNI (Vygon je celosvětově „Bronzovým“ partnerem) je to, co nás spojuje. Těšíme se na spolupráci!
www.nedoklubko.cz


NEDOKLUBKO

23.9.2019 - Gastrostomické portfolio AVANOS

Společnost Vygon Czech Republic s.r.o. se stala oficiálním distributorem gastrostomického portfolia firmy AVANOS (dříve známé pod značkou HALYARD) v ČR. Nabízíme širokou škálu inovativních, vysoce kvalitních enterálních sond (PEG, „knoflík“ MIC-KEY, gastrostomická sonda) a příslušenství jedinečně navržených pro dodávání výživy a léků dětským i dospělým pacientům. Tito pacienti mohou potřebovat enterální sondu leckdy i po celý život, a proto pomoc jim je naše výzva! Katalog gastrostomického portfolia

AVANOS

1.7.2019 - PILOT TLS

Společnost Vygon Czech Republic s.r.o. oficiálně představuje nový přístroj PILOT TLS (Tip Location System). Jedná se o ultra-mobilní přístroj pro přesné zavedení centrálního žilního katetru metodou přes EKG, založenou na vyhodnocení P-vlny v reálném čase. Přístroj je použitelný pro všechny druhy katetrů - CŽK, PICC, porty. Vhodné i pro pacienty s AFIB!

PILOT TLS

1.–2.6.2019 - XXI. Hanákovy dny

Poslední neonatologickou akcí během krátké doby je setkání Hanákovy dny, které se letos konalo v Ostravici, samozřejmě opět za účasti Vygonu.

XXI. Hanákovy dny

9.-10.5.2019 - Celostátní konference ošetřovatelských profesí v neonatologii

Další akcí, za účasti stánku společnosti Vygon, byla konference pořádaná neonatologickým oddělením Nemocnice České Budějovice.

Celostátní konference ošetřovatelských profesí v neonatologii

11.-12.4.2019 - Dny novorozeneckých kazuistik - Zbiroh

Sérii neonatologických kongresů jsme v letošním roce započali na zámku ve Zbirohu, a to na akci pořádané neonatologickým oddělením Nemocnice Hořovice.

Dny novorozeneckých kazuistik - Zbiroh

1.3.2019 - Seldipur Smartmidline

Společnost Vygon Czech Republic s.r.o. oficiálně představuje nové portfolio periferních katetrů - tzv. Minimidlines. Tento aktuální trend v zavádění midline katetrů zahrnuje produktová řada Seldipur Smartmidline, kat. číslo 128.1xxx. K dispozici je široký výběr délek 4-20 cm a také varianty s různým průměrem - 2, 3 a 4 Fr. Katetry jsou CT kompatibilní a lze podávat kontrastní látky pod tlakem!

Seldipur Smartmidline

29.1.-1.2.2019 - Colours of Sepsis 2019

Během 21. ročníku SEPSE v Ostravě společnost Vygon Czech Republic s.r.o. oficiálně představila U-lite Vision XS, ultra přenosný HD ultrazvukový systém určený pro cévní přístupy.

Colours of Sepsis 2019

13.1.2019 - Slavíme 25 let na českém trhu

Vážení obchodní partneři,
dovolujeme si Vám oznámit, že rok 2019 pro nás znamená 25 leté působení na českém trhu. Děkujeme Všem zákazníkům a partnerům za dlouhodobou podporu a spolupráci. Jsme hrdí na to, že máme trhu pořád co nabídnout.


Slavíme 25 výročí

13.12.2018 - FN Brno - „klokánkování“

Neonatologické oddělení FN Brno, jednotka intenzivní a resuscitační péče o novorozence, převzalo darem od společnosti Vygon Czech Republic s.r.o. relaxační křesla vhodná pro klokánkování.

Kangaroo care (klokánkování) je metoda, která je významná pro podporu laktace a imunity novorozence. Tento těsný tělesný kontakt mámy a miminka pomáhá zajistit základní potřeby dítěte, bezpečí i láskyplné přijetí, snižuje stres a tím má pozitivní vliv na jeho zdravý vývoj.

FN Brno - „klokánkování“

17.11.2018 - World Prematurity Day

Mezinárodní den předčasně narozených dětí připadá na 17. listopadu. Vygon tento významný den slaví celosvětově ve 42 zemích ve spolupráci s EFCNI (European Foundation for the Care of Newborn Infants) a v ČR jsme tento den oslavili společně s neonatologickým oddělením ÚPMD.

World Prematurity Day

17.11.2018 - X. AKUTNĚ.CZ

Během jubilejního X. ročníku konference Akutně.cz společnost Vygon Czech Republic s.r.o. oficiálně uvedla na trh nový hemodynamický monitor MostCare Up. Jedná se o jediný monitor, který dokáže měřit v reálném čase a z každého srdečního cyklu (beat to beat) i ty nejmenší hemodynamické změny u pacienta.

Snadné a spolehlivé - nejpokročilejší mini-invazivní monitorování hemodynamiky!

X. AKUTNĚ.CZ

8.–10.6.2018 - XX. Hanákovy dny

Jubilejní 20. neonatologické setkání Hanákovy dny se letos konalo v Rožnově pod Radhošťem, samozřejmě za účasti Vygonu.

XX. Hanákovy dny

4.4.2018 - ThoraXsafe®

Pacienti s omezenou pohyblivostí, osoby s nekontrolovanými pohyby, ale i osoby se zdravotním oslabením představují pro ošetřující personál a fyzioterapeuty každodenní náročnou výzvu s velmi tenkou hranicí mezi ochranou pacienta a jeho stabilizací a fixací.
Společnost HSO vyvinula multifunkční certifikovaný hrudní popruh ThoraXsafe®, který odstraňuje uvedené nedostatky a zároveň je vhodný i ke stabilizaci trupu po operacích nebo při pečování o pacienta.

ThoraXsafe


30.1.2018 - Colours of Sepsis 2018

Každým rokem se účastníme významného kongresu pro intenzivní medicínu SEPSE v Ostravě.

Sepse 2018

1.1.2018 - Přejmenování firmy

Vážení obchodní partneři,
dovolujeme si Vám oznámit změnu obchodního jména společnosti UNOMED spol. s r. o., IČ: 60471166, a to s účinností od 1. 1. 2018. Novým obchodním jménem společnosti je VYGON Czech Republic s.r.o. Veškeré další údaje naší společnosti zůstávají beze změn.


VYGON Czech Republic s.r.o.
Dělnická 1020/54
170 00 Praha 7 – Holešovice
IČ:60471166
DIČ:CZ60471166


4.9.2017 - Enterální vyživovací pumpy Easylit4 a Easymoov4

Easylit4 stacionární pumpa určená pro potřeby výživy kojenců během noci, hospitalizované pacienty a starší lidi. EasyMoov4 - pumpa určena pro potřeby ambulantních pacientů, svojí velikostí je předurčena pro využití v pediatrii.

Easylit4 Easymoov4


10.8.2016 - Připravujeme novinku: MamaSafe®

Ochrana a péče pro kojící matky MamaSafe

Mamasafe

21.7.2016 - Připravujeme novinku: Boussignac B-card

Systém, který umožňuje kontinuální zásobení kyslíkem během kardiopulmonální resuscitace: B-card

Boussignac

1.7. 2016: Spouštíme nový web,

jehož součástí je produktový katalog


XVIII. Hanákovy dny – 3. – 5. 6. 2016

Další neonatologické setkání, tentokrát na Hanákových dnech v Kurdějově, přineslo výjimečnou příležitost představit Neohelp! Jedná se o unikátní produkt k prevenci hypotermie novorozenců ihned po porodu.

neonatologické workshopy nutrisafe II 2


Neonatologická konference v Českých Budějovicích 12. - 13. 5. 2016

12. - 13. května proběhne XXV. celostátní konference ošetřovatelských profesí pracujících v péči o novorozence. Zde, mimo jiné, předvedeme unikátní systém pro enterální výživu novorozenců - Nutrisafe II. Budeme informovat odbornou veřejnost o plánovaných workshopech, které pořádáme pro zaměstnance neonatologických oddělení a na nichž si zájemci mohou prakticky vyzkoušet produkty firmy Vygon na věrném modelu novorozence.

neonatologické workshopy nutrisafe II 2


IV. Hirschův den Olomouc - 15.4.2016

V letošním roce jsme se opět zúčastnili Hirschova dne v Olomouci , kde jsme představili digitální laryngoskopy od firmy airtraq , které jsou od loňského roku v naší distribuci.

Zároveň jsme zákazníkům připoměli jedinečný CPAP system Boussignac a produkty pro anesteziologii.

airtraq